
Eglo 97615 - Таванна лампа PASTERI 5xE27/60W/230V 76 cm
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Панел, подходящ за вграждане в растерен окачен таван. Идеално осветление за коридори и общи площи в търговски центрове, офис сгради, училища или административни сгради.
| Метод на монтаж | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W, 360 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm, 5200 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Тип | LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж, LED панел за повърхностен монтаж |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор, Всекидневна стая/Спалня/Коридор |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | RABASSA Eglo, RABASSA Eglo, RABASSA Eglo, RABASSA Eglo, RABASSA Eglo, RABASSA Eglo, RABASSA Eglo, RABASSA Eglo, RABASSA Eglo, RABASSA Eglo, RABASSA Eglo, RABASSA Eglo |
| Производител | Eglo |

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Дистанционно управление, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Дистанционно управление, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Метал
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност

