
Модерна стенна лампа месинг с LED 3-степенно димиране - Dias
Метал, модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Wofi, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Стил | Други |
| Тип | Аплик |
| Форма | Квадратен |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 6,5 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 6,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 430 lm |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 6,5 W |
| Series | BAYONNE Wofi |
| Производител | Wofi |

Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
Ретро

Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност
Стъкло
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни, LED лампи

Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Скандинавски, в джапанди стил
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност

Стъкло
В наличност
Модерни, дърво, скандинавски
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи

230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

Дърво
В наличност
Скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, скандинавски
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Малък
В наличност

Среден
В наличност
E27, LED
В наличност


С пейка, модерни, шкафове
В наличност

С уред за парене на зеленчуци
В наличност
LED ленти
В наличност