
Таванен прожектор черен с дърво 4 светлини, въртящ се и накланящ се - Jakub
Индустриални, метал, дърво
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Polux, който имаме на склад на цена 98.76 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Стил | Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | GU10 |
| Брой крушки | 6 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Тип | Спот |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W |
| Series | PARIS Polux |
| Производител | Polux |

Индустриални, метал, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, бронз, стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални, топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
LED лампи

Хром

Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличност
Стъкло
В наличностИндустриални
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни

Модерни
В наличностБезплатна доставкаМодерни, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Топло бяла светлина
В наличност
Индустриални
В наличност
Метал
В наличност
Дърво
В наличност
Стъкло
В наличност
Индустриални, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност


С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка