
Sencor - Будилник с LCD досплей и термометър 2xAAA черен
Радио будилник
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Двоен будилник: Будилник 1 е предназначен изключително за работни дни (понеделник до петък). Будилник 2 служи за събуждане през уикенда (събота и неделя). За правилната работа на двата будилника е необходимо правилно зададена дата. 3 режима на подсветка. Бял шум: 7 природни звука за вечерно успокояване. Функция Събуждане с отлагане (Snooze). Показване на време: 12- или 24-часов режим. Дисплей: двустепенно регулиране на яркостта и възможност за изключване на дисплея. USB изход: за зареждане на мобилни телефони 5V. Консумация на нощната RGB светлина: 7W. Цветна температура: RGB + 3000K. Входно захранване: 12V/1,67A или 9V/2.22A. Входно напрежение: 100-240VAC, 50/60HZ. USB кабелът е включен в комплекта. Работи само с бързо зарядно устройство Power Delivery (повече информация в ръководството).
| Радио будилник | Да |
|---|---|
| Материал за будилник | Дърво |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 20 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 20 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 400 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 20 W |
| Тип | Будилник |
| Място | Спалня/Офис |
| Тип щепсел | C |
| Функция | LED технолигия/Акумулаторен/RGB |
| Стил | Други |
| Series | CHARGING ALARM CLOCK |
| Производител | Immax |

Радио будилник
В наличност

Цифрови будилници
В наличност
Радио будилник, с проекция на времето
В наличност
Дърво, цифрови будилници
В наличност
С проекция на времето, квадратни, цифрови будилници
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
Радио будилник, модерни
В наличност

Радио будилник, цифрови будилници
В наличност


Модерни, дърво, цифрови будилници
В наличност
Радио будилник
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка



Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

230V, стоящи
В наличност

Лят мрамор, дизайн, монтаж на стена
В наличностБезплатна доставка
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка

Цифрови будилници
В наличност