
Модерен бял висящ светлинен елемент за 1-фазова релсова система 8W 3000K - Magnetic Tautau
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Много изискан полилей, който не заема място и е подходящ за модерни интериори. Умните функции подчертават изключителността на осветителното тяло. Основното осветление може да се настройва според текущата дейност, а избраният нюанс на бялата светлина внася различна атмосфера във всяко помещение. Плавно регулиране на яркостта. Дистанционно управление в комплекта. Модерна технология в осветителното тяло, която комуникира безжично чрез Wi-Fi по протокола Tuya, позволява интеграция в приложението Immax NEO PRO. Дори от разстояние ви помага да създадете идеалното осветление, което очаквате в дадената ситуация. Съвместим с iOS, Android, с гласовите асистенти Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant и също с системите TUYA, LIDL. SMART Wi-Fi система с поддръжка на BEACON: Това е безжично управление чрез Bluetooth протокол. С дистанционното управление можете да контролирате светлината или крушката от разстояние. Не е необходимо дистанционното да е насочено към продукта (обхват около 20 м). С едно дистанционно управление могат да се управляват до 30 устройства. Не е необходим шлюз (Bridge).
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| С димер | Да |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Кухня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Управление чрез телефон/Дистанционно управление |
| Форма | Oвален |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 50 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 245 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 3520 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 50 W |
| Тип | Висящ полилей |
| Series | RONDAS Immax NEO, ASTA Immax NEO, TRIANGOLO Immax NEO, OVALE Immax NEO, ESTRELAS Immax NEO, PATTINI Immax NEO, BEACON Immax NEO |
| Производител | Immax Neo |

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка




Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност

Стъкло
В наличностБезплатна доставка

Метал, модерни, LED лампи

Модерни, с димер
В наличност
Индустриални
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ретро

Стъкло, модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличностБезплатна доставка

Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни, в кухнята

Дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
