
Sollux SL.1170 - Пендел PASTELO 1xG9/8W/230V златист
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Видове окачване | На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Входяща мощност | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Среден живот на ресурса | 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h, 10000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm, 380 lm |
| Тип | Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W, 8 W |
| Брой цикли на превключване | 10000, 10000, 10000, 10000, 10000, 10000, 10000, 10000, 10000, 10000, 10000, 10000 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80 |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | DRIFA Brilagi, PASTELO Sollux, DRIFA Brilagi, PASTELO Sollux, DRIFA Brilagi, PASTELO Sollux, DRIFA Brilagi, PASTELO Sollux, DRIFA Brilagi, PASTELO Sollux, DRIFA Brilagi, PASTELO Sollux, DRIFA Brilagi, PASTELO Sollux, DRIFA Brilagi, PASTELO Sollux, DRIFA Brilagi, PASTELO Sollux, DRIFA Brilagi, PASTELO Sollux, DRIFA Brilagi, PASTELO Sollux, DRIFA Brilagi, PASTELO Sollux |
| Производител | Brilagi |

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, дърво, в спалнята и дневната
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност

Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност
Метал, дърво
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
