
Telefunken 313205TF - LED външна стенна лампа 2xLED/4W/230V 4000K IP44
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Telefunken, който имаме на склад на цена 32.64 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Максимална входяща мощност на източника | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W, 4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1170 lm, 1170 lm, 1170 lm, 1170 lm, 1170 lm, 1170 lm, 1170 lm, 1170 lm, 1170 lm, 1170 lm, 1170 lm, 1170 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Series | TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner, TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner, TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner, TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner, TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner, TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner, TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner, TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner, TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner, TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner, TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner, TELEFUNKEN OUTDOOR Briloner |
| Производител | Telefunken |

230V
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Пластмаса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
