
Ledvance - LED Плафониера ORBIS LONDON LED/36W/230V бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 14.42 и с гаранция от 3 години.
| Стил | Други |
|---|---|
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Монтажен отвор | 205x205 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 16 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1420 lm |
| Тип | Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 100 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 16 W |
| Форма | Квадратен |
| Ъгъл на лъча | 112 ° |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Дълбочина на вграждане | 40 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Количество в опаковката | 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 16 W |
| Series | FUEVA 1 Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, кухня
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Спалня и дневна, комплекти
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Пластмаса


Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Стенни часовници
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

⌀ 70 cм, с рамка, модерни
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


С уред за парене на зеленчуци
В наличност
С осветление
В наличност