
Redo 90571 - LED Екстериорна висяща лампа KLOU LED/9W/230V IP54 антрацит
LED лампи, кръгъл
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Redo, който имаме на склад на цена 95.34 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Общ светлинен поток | 553 lm, 553 lm, 553 lm, 553 lm, 553 lm, 553 lm, 553 lm, 553 lm, 553 lm, 553 lm, 553 lm, 553 lm |
| Тип | Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа, Екстериорна висяща лампа |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Ъгъл на лъча | 78 °, 78 °, 78 °, 78 °, 78 °, 78 °, 78 °, 78 °, 78 °, 78 °, 78 °, 78 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80 |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | KLOU Redo, KLOU Redo, KLOU Redo, KLOU Redo, KLOU Redo, KLOU Redo, KLOU Redo, KLOU Redo, KLOU Redo, KLOU Redo, KLOU Redo, KLOU Redo |
| Производител | REDO |

LED лампи, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ретро, ключ за осветление, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Метал
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

GU10, LED
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност

Ключ за осветление, 230V
В наличност