
48,95 €
95,74 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Markslöjd, който имаме на склад на цена 45.04 и с гаранция от 3 години.
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
|---|---|
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W, 3,6 W |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Тип | Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации, Коледни декорации |
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела, LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Series | ZOEY Markslöjd, CHRISTMAS DECORATION Markslöjd, ZOEY Markslöjd, CHRISTMAS DECORATION Markslöjd, ZOEY Markslöjd, CHRISTMAS DECORATION Markslöjd, ZOEY Markslöjd, CHRISTMAS DECORATION Markslöjd, ZOEY Markslöjd, CHRISTMAS DECORATION Markslöjd, ZOEY Markslöjd, CHRISTMAS DECORATION Markslöjd, ZOEY Markslöjd, CHRISTMAS DECORATION Markslöjd, ZOEY Markslöjd, CHRISTMAS DECORATION Markslöjd, ZOEY Markslöjd, CHRISTMAS DECORATION Markslöjd, ZOEY Markslöjd, CHRISTMAS DECORATION Markslöjd, ZOEY Markslöjd, CHRISTMAS DECORATION Markslöjd, ZOEY Markslöjd, CHRISTMAS DECORATION Markslöjd |
| Производител | Markslöjd |

































Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
