
54 €
105,61 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Markslöjd, който имаме на склад на цена 49.17 и с гаранция от 3 години.
| Стил | Декоративен |
|---|---|
| Дървен декор | Бор |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,4 W |
| Тип | Коледен свещник/Коледни декорации |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,4 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 1,4 W |
| Тип щепсел | C |
| Series | CANDLESTICK Markslöjd, CELINE Markslöjd |
| Производител | Markslöjd |


Дърво (коледна украса)
В наличност
Метал (коледна украса)
В наличност





Дърво (коледна украса)
В наличност

Пластмаса (коледна украса)
В наличност

Дърво (коледна украса)
В наличност
Метал (коледна украса)
В наличност





Керамика (коледна украса)
В наличност



Комплекти
В наличност

Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност
Лъжици, вилици, комплект
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Дърво, метал
В наличност

E27, LED
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка