
Плафон KAZIMIERZ 2xE27/20W/230V 29,5x29,5 cm черен
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED регулируемо модерно таванно осветително тяло. Подходящо за осветление на дневна и спалня. Лесно управление чрез дистанционно управление (включено в комплекта). Осветителното тяло предлага възможност за регулиране на яркостта, промяна на цветната температура, функция памет и нощна светлина. Цветът на светлината може да се настрои и чрез обикновен стенен ключ: 2700/4000/6000K. Включен е вграден енергоефективен LED източник.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Максимална входяща мощност на източника | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W, 36 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Еквивалент на класическата крушка | 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W |
| Температура на светлината | 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K, 2700-6000 K |
| Общ светлинен поток | 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm, 1300 lm |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Series | GISELL Globo, BRIENNA Globo, GISELL Globo, BRIENNA Globo, GISELL Globo, BRIENNA Globo, GISELL Globo, BRIENNA Globo, GISELL Globo, BRIENNA Globo, GISELL Globo, BRIENNA Globo, GISELL Globo, BRIENNA Globo, GISELL Globo, BRIENNA Globo, GISELL Globo, BRIENNA Globo, GISELL Globo, BRIENNA Globo, GISELL Globo, BRIENNA Globo, GISELL Globo, BRIENNA Globo |
| Производител | Globo |

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Кристал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
