
Модерна таванна лампа черна 40 см със златен интериор - Drum
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Briloner, който имаме на склад на цена 10.29 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Стил | Други |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 1000 lm |
| Тип | Лампа |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 70 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W |
| Форма | Квадратен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Series | FIRE Briloner |
| Производител | Briloner |

Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, дърво, ориенталски
В наличност
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличностМодерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, метал, LED лампи
В наличност

Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Метал, модерни, 230V
В наличност

Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Ретро
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Стъкло, метал, ретро
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, LED лампи, кръгъл
В наличностМодерни, LED лампи, скандинавски
В наличност

Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка



Малък
В наличност

Повивалник, висящи
В наличност
Диаметър
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
