Свети красиво.
История на цените
- 2.04.2026 г. - 152,83 € / 298,91 лв.
- 30.03.2025 г. - 152,83 € / 298,91 лв.
- 20.07.2024 г. - 144,64 € / 282,89 лв.
- 20.04.2024 г. - 144,64 € / 282,89 лв.
- 5.03.2024 г. - 136,46 € / 266,89 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Полилей на кабел с модерен дизайн. Възможност за димиране и промяна на цветната температура (3000-6500K) чрез дистанционно управление. Функция за нощно осветление и памет за настройки. Дистанционното управление е включено в комплекта.
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| С димер | Да |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия, Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление/LED технолигия |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Видове окачване | На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm, 4400 lm |
| Тип | Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей |
| Еквивалент на класическата крушка | 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W, 305 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80, 80 |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Series | FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Хубаво осветително тяло на приемлива цена.
Подобни продукти

Brilagi - LED Димируем висящ полилей FALCON LED/80W/230V 3000-6500K + д.у.
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED димируем полилей на кабел LED/40W/230V 3000-6500K сив + с дистанционно управление
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED Димируем полилей на кабел FALCON LED/80W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Полилей на верижка OVAL 3xE27/60W/230V
Модерни, ключ за осветление, в кухнята
В наличност
Halo Design 734382 - Полилей на кабел DC 1xE27/40W/230V Ø 40 cm черен/дъб
В наличностБезплатна доставка
LED полилей на кабел DRAX LED/32W/230V 4000K pr. 38 cm черен
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Полилей за повърхностен монтаж 2xLED/16W/230V черен
В наличност
LED димируем полилей на кабел LED/95W/230V 3000-6500K диаметър 57 см + дистанционно управление
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED полилей с възможност за димиране на кабел FALCON II LED/99W/230V Ø 60 см черен + ДУ
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Висящ полилей ULTIMO 3xE27/60W/230V черен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Redo 01-3988 - Полилей за повърхностен монтаж ASTRA 3xG9/8W/230V черен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Halo Design 734344 - Пендант на кабел DC 1xE27/40W/230V Ø 26 cm черен/дъб
В наличностБезплатна доставка
Полилей на тръба YILDO 3xE27/40W/230V черен/меден
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Полилей на верижка ARENA 35 2xE27/60W/230V черна
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Полилей на кабел LUMOS 5xG9/20W/230V димчато черен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Endon 106662 - Полилей за повърхностен монтаж ONTARIO 4xE14/7W/230V черен/опушен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Philips 36107/10/PN - Захранващ кабел 1xE27/40W/230V
Ретро, метал, LED лампи
В наличност
Висящ полилей HAPPY 2xE27/60W/230V черен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност
Philips - Захранващ кабел 1xE27/40W/230V
В наличност
Globo 15885-6H - Пендел DALTON 6xE27/10W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Пендел СИТИ, черен/сив, 3xE27
Модерни

Полилей ADAMANT 5xE27/15W/230V черна
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност
Пендел NOAK 3xE27/15W/230V черен
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Висящ полилей AMBERG 3xE14/40W/230V кафяв
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Висящ полилей TATTOO 3xE27/40W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Brilagi - димируем LED полилей на кабел FALCON II LED/125W/230V 60x60 cm черен + с дистанционно управление
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Полилей на въже TEMPRE 5xE27/60W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Висящ полилей NEMO 3xGX53/12W/230V черен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Полилей SPACE 2xE27/60W/230V черен/меден кабел
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Висящ полилей ARDEN 3xE27/60W/230V черен/златист
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Globo 67178S - LED Полилей за повърхностен монтаж TYLER LED/12W/230V черен
В наличност
Висящ полилей AKTAN 5xE27/60W/230V черен кръгъл
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставкаНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
К-кт 3x Декорация за стена 78x39 см цветя метал
Метал
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличност
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност