
Индустриална висяща лампа черна 9-лампи - Knight
Индустриални
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED полилей на кабел с дистанционно управление. Възможност за плавно регулиране на яркостта и промяна на цвета на светлината. Функция памет - след включване на осветителното тяло последните избрани настройки се запазват, докато не направите промяна. Нощен режим - свети с приглушена светлина. Цветна температура: 3000-6000K. Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 40 W |
| Температура на светлината | 3000-6000 K |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | На струна/връв |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 3200 lm |
| Тип | Висящ полилей |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 220 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W |
| Напрежение | 230 V |
| Series | SLEEKLINE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, с абажур, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност

Стъкло, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличностБезплатна доставка

Модерни
В наличност

LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност

Модерни

Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Стъкло, ключ за осветление, с димер
В наличност
Модерни

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Мелнички за подправки, мелнички за сол, мелнички за пипер
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка