
Бюро лампа Office със скоба - Gray
На бюрото
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Настолна лампа с лупа. 3 избираеми цвята светлина: студена бяла (7500K) – дневна бяла (4500K) – топла бяла (2900K). Димируема - 10 степени на интензивност на светлината. Лупата увеличава 5x. Диаметър на лупата: 10,5 см. Лампа за поставяне на маса или закрепване с клипс. Смяна на температурата на цветовете и димиране с превключвател на кабела. Захранване чрез USB кабел (включен в комплекта). Дължина на кабела: 1,5 м. Адаптерът не е включен в комплекта.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| С димер | Да |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Стил | Други |
| Тип | Настолна лампа/Оптика |
| Място | Офис/Спалня |
| Еквивалент на класическата крушка | 165 W |
| Ъгъл на лъча | 35 ° |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 86 |
| Метод на свързване | USB |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 8 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 8 W |
| Температура на светлината | 7500 K/4500 K/2900 K |
| Общ светлинен поток | 2400 lm |
| Напрежение | 5 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 8 W |
| Series | MAGNIFYING GLASS Nedis |
| Производител | Extol |

На бюрото
В наличност
Модерни, ключ за осветление, скандинавски
В наличност

С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
С щипка
В наличност


Индустриални, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални, с димер
В наличност
С щипка, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Стъкло



Ключ за осветление, на бюрото
В наличност
Стъкло



Ретро, индустриални, метал
В наличност

Ключ за осветление
В наличност
Метал, дърво
В наличност
Модерни
В наличност


Модерни, LED лампи, метал
В наличност
LED лампи

Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Ключ за осветление
В наличност

Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност