
GU10 LED крушка 70 мм прозрачна 6W 475 lm 3000K
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя GP, който имаме на склад на цена 4.92 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Тип | Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка, Филамент крушка/LED крушка |
| Стил | Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж, Винтаж |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Входяща мощност | 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W, 4,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Температура на светлината | 2000 K, 2000 K, 2000 K, 2000 K, 2000 K, 2000 K, 2000 K, 2000 K, 2000 K, 2000 K, 2000 K, 2000 K |
| Общ светлинен поток | 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm, 250 lm |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Гаранционен срок | 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | VINTAGE GP, VINTAGE GP, VINTAGE GP, VINTAGE GP, VINTAGE GP, VINTAGE GP, VINTAGE GP, VINTAGE GP, VINTAGE GP, VINTAGE GP, VINTAGE GP, VINTAGE GP |
| Производител | GP |

GU10, LED
В наличност
E14
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E14, LED
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
LED, Тип G9, ECOlogic
В наличност
G4, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност

E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E14, LED, енергоспестяващи крушки
В наличност
E27, LED
В наличност
E14
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
