
Rabalux 2239 - Кристален полилей за повърхностен монтаж PALLAS LED/36W/230V + 4xE14/40W
Кристал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Прикрепен полилей с декоративни кристални елементи.Полилеят се състои от два източника на светлина - LED 32W и 3x E14 макс. 40 W (крушките с цокъл E14 не са включени в комплекта).Перфектно се вписва за осветление на всекидневната или спалнята.Гаранционен срок: 5 години.
| Основен материал на осветлението | Кристал |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Функция | LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул/E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 32 W/40 W |
| Брой крушки | 1/3 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED)/НЕ |
| Входяща мощност | 32 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 140 W |
| Температура на светлината | 4000 K |
| Общ светлинен поток | 2030 lm |
| Среден живот на ресурса | 20000 h |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 128 W |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Стил | Други |
| Series | PALLAS Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Кристал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
С димер
В наличност

Кристал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка

Модерни, индустриални
В наличност


Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Кристал
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Дърво
В наличност
Дърво, с димер, ориенталски
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
С абажур
В наличностБезплатна доставка
Модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Метал, модерни
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност
С място за съхранение, скандинавски, плат
В наличностБезплатна доставка
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
За момичета, спортни
В наличностБезплатна доставка
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Дърво, метал
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
