
Дизайнерска стенна лампа черна с опалово стъкло IP44 - Michele
Стъкло, модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерното насочващо осветително тяло Alvaro е отличен избор за различни помещения във вашия дом: може да бъде монтирано в дневната, спалнята, трапезарията или кухнята. Това метално осветително тяло в матово черно-златисто цветово съчетание е допълнено с абажур, който се разширява надолу и е отворен отдолу. Осветителното тяло Alvaro може да се закрепи на стената с помощта на квадратна, черна декоративна основа. Този модел е съвместим с една крушка с мощност до 40W. Типът на фасунгата е E14. В зависимост от вашия вкус и мястото на монтаж, можете да изберете топла или естествено бяла светлина. Благодарение на гъвкавата глава на осветителното тяло, можете да насочите светлината според предпочитанията си. Размерите на Alvaro са: височина 150 мм, диаметър на абажура 120 мм, разстояние от стената 155 мм. Този модел се доставя без източник на светлина.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Тип | Стенен спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Стил | Други |
| Series | ALVARO Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Стъкло, модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, в джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални, ориенталски
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Стъкло, модерни, рустик
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност


Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност