
16,95 €
33,15 лв.
Модерен вграден прожектор черен GU10 50mm - Chels
Модерни
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна точкова лампа за релсови системи. Настройка на ъгъла на излъчване според линиите на лампата: 15-60°.Крушката не е включена в комплекта.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Ъгъл на лъча | 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 °, 60 ° |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | CIRCUIT 1 Track light, CIRCUIT 1 Track light, CIRCUIT 1 Track light, CIRCUIT 1 Track light, CIRCUIT 1 Track light, CIRCUIT 1 Track light, CIRCUIT 1 Track light, CIRCUIT 1 Track light, CIRCUIT 1 Track light, CIRCUIT 1 Track light, CIRCUIT 1 Track light, CIRCUIT 1 Track light |
| Производител | Milagro |

Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, бронз
В наличност
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличностМодерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
