
Sollux SL.1718 - Плафон за баня HALO 1xG9/8W/230V IP44 кремав
Таванно осветление, с IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлината се движи в нова посока - EGLO connect Регулиране чрез смартфон/таблет или дистанционно управление Bluetooth с ниска консумация на енергия Безплатно приложение AwoX Home CONTROL (съвместимо с Android и iOS)Регулируема температура на светлината: 2700K топло бяло - 6500K студено бяло Плавно димиране на светлината (0-100%) Съвместима с: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee Възможност за настройка на времето за включване и изключване на осветлението Лампите могат да се управляват едновременно с дистанционното управление и мобилен телефон Дистанционното управление не е включено - може да се закупи ТУК
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Функция | Bluetooth/Управление чрез телефон/Смарт осветление, Bluetooth/Управление чрез телефон/Смарт осветление, Bluetooth/Управление чрез телефон/Смарт осветление, Bluetooth/Управление чрез телефон/Смарт осветление, Bluetooth/Управление чрез телефон/Смарт осветление, Bluetooth/Управление чрез телефон/Смарт осветление, Bluetooth/Управление чрез телефон/Смарт осветление, Bluetooth/Управление чрез телефон/Смарт осветление, Bluetooth/Управление чрез телефон/Смарт осветление, Bluetooth/Управление чрез телефон/Смарт осветление, Bluetooth/Управление чрез телефон/Смарт осветление, Bluetooth/Управление чрез телефон/Смарт осветление |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Монтажен отвор | 105 mm, 105 mm, 105 mm, 105 mm, 105 mm, 105 mm, 105 mm, 105 mm, 105 mm, 105 mm, 105 mm, 105 mm |
| Дълбочина на вграждане | 26 mm, 26 mm, 26 mm, 26 mm, 26 mm, 26 mm, 26 mm, 26 mm, 26 mm, 26 mm, 26 mm, 26 mm |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W, 45 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm, 600 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Брой цикли на превключване | 150000 ON/OFF, 150000 ON/OFF, 150000 ON/OFF, 150000 ON/OFF, 150000 ON/OFF, 150000 ON/OFF, 150000 ON/OFF, 150000 ON/OFF, 150000 ON/OFF, 150000 ON/OFF, 150000 ON/OFF, 150000 ON/OFF |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W, 5,4 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Series | CONNECT-Z Eglo remote, FUEVA Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, FUEVA Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, FUEVA Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, FUEVA Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, FUEVA Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, FUEVA Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, FUEVA Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, FUEVA Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, FUEVA Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, FUEVA Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, FUEVA Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, FUEVA Eglo |
| Производител | Eglo |

Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност

Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност

С IP44
В наличност


С IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
