
Eglo 900052 - LED Димируема лампа SALOBRENA-Z LED/33W/230V черeн
История на цените
- 3.04.2026 г. - 156,92 € / 306,91 лв.
- 23.08.2024 г. - 156,92 € / 306,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 156,92 € / 306,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлината поема в нова посока - EGLO connectНастройва се с мобилен телефон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска консумация на енергия. Безплатно приложение AwoX Home CONTROL (съвместимо с Android и iOS). Настройваема температура на хроматичността: 2700K топло бяло - 6500K студено бяло. Плавно димиране на осветителното тяло (0-100%). Съвместимо с: Google Assistant, Amazon Alexa, Zigbee. Възможност за настройка на време за включване и изключване на осветителното тяло. Осветителните тела могат да се управляват с дистанционно и мобилен телефон едновременно. Дистанционното управление не е включено в комплекта, но може да бъде закупено отделно.Към осветителното тяло може да се закупи рамка EG99433, EG99427 или EG99423.
Спецификации
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
|---|---|
| Функция | Alexa/Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия, Alexa/Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия, Alexa/Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия, Alexa/Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия, Alexa/Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия, Alexa/Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия, Alexa/Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия, Alexa/Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия, Alexa/Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия, Alexa/Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия, Alexa/Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия, Alexa/Димиране чрез мобилен телефон/LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Входяща мощност | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W, 285 W |
| Температура на светлината | 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K, 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm, 4100 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
| Series | CONNECT-Z Eglo remote, SALOBRENA 1 Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, SALOBRENA 1 Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, SALOBRENA 1 Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, SALOBRENA 1 Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, SALOBRENA 1 Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, SALOBRENA 1 Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, SALOBRENA 1 Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, SALOBRENA 1 Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, SALOBRENA 1 Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, SALOBRENA 1 Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, SALOBRENA 1 Eglo, CONNECT-Z Eglo remote, SALOBRENA 1 Eglo |
| Производител | Eglo |
Подобни продукти


Brilagi - LED Димируема лампа SLIMFRAME WOOD LED/25W/230V 34x34 см + д.у.
В наличност
Rabalux 71376 - LED таванно осветително тяло HELETH LED/24W/230V 3000K
В наличност
Eglo 900094 - LED RGBW Димируема лампа ROVITO-Z LED/16,5W/230V черна
В наличност
Ledvance - LED RGBW Димируем панел SMART+ PLANON LED/30W/230V Wi-Fi + д.у.
В наличностБезплатна доставка
LED Панел ALGINE LED/44W/230V 60x60 см 4000K UGR<16 черен
В наличностБезплатна доставка
Brilagi-LED Димируема лампа POOL SMART LED/60W/230V 50 см Wi-Fi Tuya + д.у. черен
В наличност
Brilagi - LED Плафониера SLIMFRAME LED/25W/230V 30x30 см черен
В наличност
Rabalux 75031 - LED плафон за баня ZOYA LED/18W/230V IP44 черен
В наличност
Eglo 901929 - LED таванно осветително тяло BOYA LED/13W/230V + LED/15W черно/бежово
В наличностБезплатна доставка
Brilagi- димируемо LED осветително тяло POOL SMART/180W/230V Ø 120 см Wi-Fi Tuya черно +ДУ
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло SIRELI LED/56W/230V 3000-6000K 40x40 cm + с дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/100W/230V 3000/4000/6000K 80 cm бордо
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilliant - LED димируемо таванно осветително тяло AYDIN LED/34W/230V черно + дистанционно управление
В наличност
TRIO - LED димируемо таванно осветително тяло DENVER LED/20W/230V патина
В наличност
Paulmann 71001 - LED/16W Панел за повърхностен монтаж ATRIA 230V 3000K черен
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло SLIMFRAME LED/80W/230V 120x60 cm 3000/4000/6000K черно
В наличностБезплатна доставка
LED димируем повърхностно монтиран полилей LED/150W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Eglo 31723 - LED Димируем плафон SALOBRENA-Z LED/15,3W/230V черен
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi - LED димируемо осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/48W/230V 40 см бяло + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло CLARE 3xE27/9W/230V Wi-Fi черно
В наличност
Brilagi - LED димируемо таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000-6000K 30 cm кафяво + ДУ
В наличност
Eglo 900566 - LED RGBW Димируем плафон CALAGRANO-Z LED/21W/230V
В наличностБезплатна доставка
LED Димируем плафон LED/70W/230V 3000-6500K + дистанционно управление
В наличност
LED закрепена Лампа за таван FENIX LED/18W/230V 2800K 22,5 cm
В наличност
Brilagi - LED димируемо осветително тяло POOL LED/18W/230V 3000-6000K 20 см черно + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 60 cm бордо
Топло бяла светлина
В наличност
Globo 41582D2 - LED Плафониера DOHA LED/24W/230V
В наличност
Paulmann 71002 - LED/22W Димируем панел ATRIA 230V 3000K черен
В наличност
Paulmann 71016 - LED панел ATRIA 22W 230V 4000K, димируем, черен
В наличност
Eglo 31726 - LED Димируем плафон SALOBRENA-Z LED/33,5W/230V черен
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностБезплатна доставка
LED Плафон със сензор VITALI LED/24W/230V 4000K
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
