
Brilagi - LED димируем полилей на кабел LED/40W/230V 3000-6500K сив + с дистанционно управление
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен полилей с окачване на кабел. Възможност за плавно затъмняване и промяна на цветната температура (3000-6500K) чрез дистанционно управление. Режим нощна светлина. Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| С димер | Да |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Лека форма | Кръгъл |
| Видове окачване | На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление, Димиране чрез дистанционно управление/LED технолигия/Дистанционно управление |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Тип | Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W, 180 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm, 2600 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Series | FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi, FALCON Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Пластмаса, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Пластмаса, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, дърво, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност

Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, дърво, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Метал
В наличност
Рустик, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
С абажур
В наличност

Модерни
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Индустриални, с димер, с абажур
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност

GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност