
Philips - LED Димируема екстериорна лампа SUPERSLIM LED/15W/230V IP54 бял
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Лампата отговаря на изискванията на EyeComfort - пести и не изморява очите ви.Просто създайте своя собствена сцена с една лампа.С LED лампата SceneSwitch имате избор от три възможни режима на осветление.Просто използвайте съществуващия си превключвател.За разлика от стандартните LED лампи, тази предлага няколко опции за настройка без нужда от инсталиране на димер.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени, Комплекти |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W, 105 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm, 1500 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h, 20000 h |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Функция | Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия, Постепенно димируем/LED технолигия |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Баня/Градина и пътеки/Пергола, Баня/Градина и пътеки/Пергола, Баня/Градина и пътеки/Пергола, Баня/Градина и пътеки/Пергола, Баня/Градина и пътеки/Пергола, Баня/Градина и пътеки/Пергола, Баня/Градина и пътеки/Пергола, Баня/Градина и пътеки/Пергола, Баня/Градина и пътеки/Пергола, Баня/Градина и пътеки/Пергола, Баня/Градина и пътеки/Пергола, Баня/Градина и пътеки/Пергола |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | SCENE SWITCH LAMP Philips, SUPERSLIM Philips Massive, SCENE SWITCH LAMP Philips, SUPERSLIM Philips Massive, SCENE SWITCH LAMP Philips, SUPERSLIM Philips Massive, SCENE SWITCH LAMP Philips, SUPERSLIM Philips Massive, SCENE SWITCH LAMP Philips, SUPERSLIM Philips Massive, SCENE SWITCH LAMP Philips, SUPERSLIM Philips Massive, SCENE SWITCH LAMP Philips, SUPERSLIM Philips Massive, SCENE SWITCH LAMP Philips, SUPERSLIM Philips Massive, SCENE SWITCH LAMP Philips, SUPERSLIM Philips Massive, SCENE SWITCH LAMP Philips, SUPERSLIM Philips Massive, SCENE SWITCH LAMP Philips, SUPERSLIM Philips Massive, SCENE SWITCH LAMP Philips, SUPERSLIM Philips Massive |
| Производител | Philips |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, атипичен, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Пластмаса, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Пластмаса, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Дистанционно управление, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Пластмаса, LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

