
95,83 €
187,43 лв.
RED - Design Rendl - R12025 - LED Екстериорна лампа BORA LED/6W/230V IP54
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя RED, който имаме на склад на цена 59.58 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Място | Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки, Градина и пътеки |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65, IP65 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm, 900 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Тип | Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа, Екстериорна лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | OUTDOOR Red, GARY Red, OUTDOOR Red, GARY Red, OUTDOOR Red, GARY Red, OUTDOOR Red, GARY Red, OUTDOOR Red, GARY Red, OUTDOOR Red, GARY Red, OUTDOOR Red, GARY Red, OUTDOOR Red, GARY Red, OUTDOOR Red, GARY Red, OUTDOOR Red, GARY Red, OUTDOOR Red, GARY Red, OUTDOOR Red, GARY Red |
| Производител | RED |

230V
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Наземни светлини, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Метал
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност

Стенни лампи
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


