
Спот за релсова система FADO 6xGU10/10W/230V бял
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Shilo-Amplex, който имаме на склад на цена 156.61 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Series | LAGARES Amplex, WALL LAMP Amplex, LAGARES Amplex, WALL LAMP Amplex, LAGARES Amplex, WALL LAMP Amplex, LAGARES Amplex, WALL LAMP Amplex, LAGARES Amplex, WALL LAMP Amplex, LAGARES Amplex, WALL LAMP Amplex, LAGARES Amplex, WALL LAMP Amplex, LAGARES Amplex, WALL LAMP Amplex, LAGARES Amplex, WALL LAMP Amplex, LAGARES Amplex, WALL LAMP Amplex, LAGARES Amplex, WALL LAMP Amplex, LAGARES Amplex, WALL LAMP Amplex |
| Производител | Shilo-Amplex |

230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност

230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка

Хром
Модерни, LED лампи
В наличност
230V, дърво
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Повърхностни светлини, топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностМодерни
В наличност
За вграждане, 12V
В наличност
Повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
