
Точково осветително тяло JOKER 3xGU10/25W/230V синьо/златно
230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Milagro, който имаме на склад на цена 57.44 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Series | JOKER Decoland, JOKER Milagro, JOKER Decoland, JOKER Milagro, JOKER Decoland, JOKER Milagro, JOKER Decoland, JOKER Milagro, JOKER Decoland, JOKER Milagro, JOKER Decoland, JOKER Milagro, JOKER Decoland, JOKER Milagro, JOKER Decoland, JOKER Milagro, JOKER Decoland, JOKER Milagro, JOKER Decoland, JOKER Milagro, JOKER Decoland, JOKER Milagro, JOKER Decoland, JOKER Milagro |
| Производител | Milagro |

230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Бронз, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностМодерни, LED лампи
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Хром, 230V, метал
В наличност
Повърхностни светлини
В наличностМодерни, LED лампи, топло бяла светлина
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
Повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Хром, 230V, метал
В наличност
Бронз, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност