
Kanlux 33324 - LED стълбищно осветително тяло ERINUS LED/1,5W/12V 3000K бяло
LED лампи, ключ за осветление, 12V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED осветително тяло за стълби. Подходящо за осветление на стълби, коридор и антре. Благодарение на LED технологията ще спестите до 80% от разходите за електроенергия в сравнение с класическите крушки. Монтажната кутия за вграден монтаж е включена в комплекта.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 12V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна, Над стълбище |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Дълбочина на вграждане | 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm, 11 mm |
| Тип | Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище, Лампа за стълбище |
| Място | Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище, Коридор/Стълбище |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Монтажен отвор | 60x60 mm, 60x60 mm, 60x60 mm, 60x60 mm, 60x60 mm, 60x60 mm, 60x60 mm, 60x60 mm, 60x60 mm, 60x60 mm, 60x60 mm, 60x60 mm |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm, 30 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Напрежение | 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V, 12 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W, 1,5 W |
| Series | ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux, ERINUS Kanlux |
| Производител | Kanlux |

LED лампи, ключ за осветление, 12V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 12V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, индустриални, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, дърво
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Малък
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка


Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
GU10, LED
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
