
Briloner 3254-042 - LED Димируема лампа TEMPALTE 4xLED/11W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Полилей за повърхностен монтаж с модерен дизайн. Включени са 6 бр. индустриални крушки 28W. ИДеален за осветление на всекидневна стая или спалня.
| Дизайн | Модерен, Индустриален |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Общ светлинен поток | 2220 lm, 2220 lm, 2220 lm, 2220 lm, 2220 lm, 2220 lm, 2220 lm, 2220 lm, 2220 lm, 2220 lm, 2220 lm, 2220 lm |
| Ъгъл на лъча | 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 °, 360 ° |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Максимална входяща мощност на източника | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Брой крушки | 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (индустриален), ДА (индустриален), ДА (индустриален), ДА (индустриален), ДА (индустриален), ДА (индустриален), ДА (индустриален), ДА (индустриален), ДА (индустриален), ДА (индустриален), ДА (индустриален), ДА (индустриален) |
| Входяща мощност | 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W, 28 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W, 30 W |
| Температура на светлината | 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K, 2800 K |
| Среден живот на ресурса | 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h, 2000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 168 W, 168 W, 168 W, 168 W, 168 W, 168 W, 168 W, 168 W, 168 W, 168 W, 168 W, 168 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | GRETA Paul Neuhaus, WOMBLE Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WOMBLE Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WOMBLE Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WOMBLE Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WOMBLE Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WOMBLE Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WOMBLE Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WOMBLE Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WOMBLE Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WOMBLE Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WOMBLE Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WOMBLE Paul Neuhaus |
| Производител | Paul Neuhaus |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, атипичен
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност

Стъкло, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностLED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, модерни
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


