
Leuchten Direkt 14539-18 - LED Димируема лампа IVANKA 3xLED/12W/230V
Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Paul Neuhaus, който имаме на склад на цена 166.25 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Общ светлинен поток | 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm, 1800 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W, 18 W |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Брой крушки | 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W, 20 W |
| Температура на светлината | 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K, 2700 K |
| Series | WIDOW Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WIDOW Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WIDOW Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WIDOW Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WIDOW Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WIDOW Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WIDOW Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WIDOW Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WIDOW Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WIDOW Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WIDOW Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus, WIDOW Paul Neuhaus, GRETA Paul Neuhaus |
| Производител | Paul Neuhaus |

Ключ за осветление, кръгъл, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
LED лампи, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Рустик, Провинциални, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


