
Shilo 1210 - Спот YATOMI 1xGU10/15W/230V черен
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 28.88 и с гаранция от 3 години.
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
|---|---|
| Максимална входяща мощност на лампата | 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W |
| Тип | Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот, Стенен спот |
| Място | Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая, Баня/Всекидневна стая |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 240 lm, 240 lm, 240 lm, 240 lm, 240 lm, 240 lm, 240 lm, 240 lm, 240 lm, 240 lm, 240 lm, 240 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Максимална входяща мощност на източника | 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W, 3,3 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Ъгъл на лъча | 38 °, 38 °, 38 °, 38 °, 38 °, 38 °, 38 °, 38 °, 38 °, 38 °, 38 °, 38 ° |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Series | TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo, TAMARA Eglo |
| Производител | Eglo |

230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
230V
В наличност
Повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
За вграждане, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, 230V, метал
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
За вграждане, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Хром, 230V, метал
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

