Продукти, които може да харесате
Eglo 99118 - LED RGB Димируема лампа TURCONA-C LED/15W/230V + дистанционно управление
История на цените
- 30.05.2026 г. - 186,06 € / 363,9 лв.
- 30.03.2025 г. - 186,06 € / 363,9 лв.
- 30.04.2024 г. - 90,96 € / 177,9 лв.
- 19.03.2024 г. - 123,68 € / 241,9 лв.
- 5.03.2024 г. - 133,91 € / 261,91 лв.
Описание на продукта
Светът поема в нова посока - EGLO connect Не е необходимо Wi-Fi или адаптер. Настройка с мобилен телефон/таблет или дистанционно управление. Bluetooth с ниска консумация на енергия. Безплатно приложение за Android и iOS - AwoX Smart CONTROL. 2700K топло бяло - 6500K студено бяло. Избор от 16 милиона цвята - RGB функция. Плавно димиране на осветлението (0-100%). Настройка на предварително избрани цветове. Възможност за настройка на време за включване и изключване на осветлението. Диско функцията променя светлинната атмосфера в зависимост от избраната от Вас музика (според ритъма), която имате запазена на Вашето мобилно устройство/таблет. Осветлението може да се управлява с дистанционно и мобилен телефон едновременно. Дистанционното управление е включено в комплекта.
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал, Пластмаса |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Стил | Други |
| Функция | Димиране чрез дистанционно управление/Димиране чрез мобилен телефон/Управление чрез телефон |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W |
| Тип | Лампа |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Брой крушки | 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V |
| Температура на светлината | 2700-6500 K |
| Общ светлинен поток | 2200 lm |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 15 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 150 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Series | TURCONA-C Eglo |
| Производител | Eglo |
Препоръчва се

Плафон ANTONIO 3xE14/40W/230V дъб, приспособен към таван
Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличностБезплатна доставка
Арт Деко плафон месинг с прозрачно стъкло - Karel
Стъкло, кухня
В наличност
Индустриален външен плафон черен със сензор за движение и здрач IP44 - Charlois
Стъкло, метал, индустриални
В наличност
Prezent 70324-LED Димируем плафон TRIMO LED/50W/230V Ø 60 см бял
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Eglo 900419 - LED Плафон ROLIMARE LED/35W/230V
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Ретро таванна лампа черна със зелено стъкло - Bizle
Стъкло, ретро, кръгъл
В наличност
Immax NEO 07168-W40-LED RGB+CCT Димируема лампа 50W/230V Wi-Fi Tuya бял + д.у.
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Индустриален плафон Ръждиво кафяв IP44 2-светлина - Charlois
Стъкло, индустриални
В наличност
Japandi плафон бежов 3 светлини - Multi Bida
LED лампи, скандинавски, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерски таванен аплик черен 30 см - Johanna
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Таванна лампа черна с димно стъкло 2-светлина IP44 - Charlois
Стъкло, модерни
В наличност
Модерна таванна лампа черна прозрачна 40 см вкл. LED 3-степенно димиране - Sue
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерна таванна лампа черна 60 см вкл. LED с 3-степенно димиране - Morning
Модерни, LED лампи
В наличност
Rabalux 71016 - LED Димируем плафон FAUSTINE LED/30W/230V + д.у.
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Дизайнерска таванна лампа черна с бяла вкл. LED 3-степенно димируема - Xavi
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/48W/230V 40 cm черно + дистанционно управление
Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Модерна таванна лампа Taupe с бяло 25cm IP44 - Walden
Метал, модерни, LED лампи
В наличност
Лампа ARGON 2xG9/12W/230V златиста
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
Rabalux 71383 - LED Плафониера AMILIA LED/24W/230V 3000/4000/6500K златист
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Brilagi -LED плафон за баня FRAME LED/96W/230V 120x60 cm IP44 черен
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Таванна лампа черна с дърво 2-светлина регулируема правоъгълна - Jeana
Метал, модерни, дърво
В наличност
Класически плафон златен със стъкло - Медуза
Стъкло
В наличност
Класически таванен аплик кафяв опал - Classico
Стъкло
В наличност
Brilagi - LED регулируемо таванно осветление MOLINA LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Таванно осветление в стил Арт Деко, месинг с кехлибарено стъкло - Busa
Стъкло, модерни, ретро
В наличност
Japandi Плафон Кремав с Ленен Абажур - Aisha
В джапанди стил
В наличност
Ретро таванна лампа бронз със зелено стъкло - Jina
Стъкло, метал, модерни
В наличност
Кръгла таванна лампа златна с кехлибарено стъкло 3-светлинна - Теди
Стъкло, модерни, кръгъл
В наличност
Модерна таванна лампа черна 45 см 3-светлина - Drum Trio
Пластмаса, модерни
В наличност
Японска таванна лампа кафява с текстилен абажур - Bida
Хартия, модерни, 230V
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
Brilagi - LED електрически капан за насекоми UV 2xLED/7,5W/230V 90 m²
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Одеяло за пикник 200x200 см
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Brilagi - Електрически капан за насекоми 2xUV/10W/230V 60 m2 черен
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x20W/230V 180 м²
В наличност
Tefal - Електрическа фурна 39 l OPTIMO 2000W черен
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Пейка с място за съхранение AVEIRO 46x120 см бял
Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Електрическа градинска прахосмукачка и духалка 3000W/230V
В наличност
Библиотека DOVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Етажерка HALIC 82x150 см дъб
Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Tefal - Комплект тенджери NORDICA, 10 части, неръждаема стомана
Тенджери, неръждаема стомана, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Електрически уред за борба с насекоми 2x10W/230V 100 м²
В наличност




























































