
Eglo 43386 - Прожектор, луна MITCHLEY 2xE27/40W/230V
230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Belis, който имаме на склад на цена 69.83 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Видове окачване | На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Тип | Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | VEST Belis, VEST Belis, VEST Belis, VEST Belis, VEST Belis, VEST Belis, VEST Belis, VEST Belis, VEST Belis, VEST Belis, VEST Belis, VEST Belis |
| Производител | Belis |

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, топло бяла светлина
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност

Модерни
В наличностБезплатна доставка
Бронз, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, индустриални
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Рустик, стъкло
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност

230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
230V
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
