
LED Крушка SOFT AR111 GU10/9W/230V 30° 3000K
GU10, LED
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilum, който имаме на склад на цена 5.79 и с гаранция от 3 години.
| Тип контакт | GU10 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| Гаранционен срок | 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца, 24 месеца |
| Входяща мощност | 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W, 9 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm, 800 lm |
| Тип | LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка, LED крушка |
| Еквивалент на класическата крушка | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF, 15000 ON/OFF |
| Ъгъл на лъча | 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 °, 30 ° |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Series | AR111 Brilum, AR111 Brilum, AR111 Brilum, AR111 Brilum, AR111 Brilum, AR111 Brilum, AR111 Brilum, AR111 Brilum, AR111 Brilum, AR111 Brilum, AR111 Brilum, AR111 Brilum |
| Производител | Brilum |

GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
E27, LED, ретро
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
