
Спот DUBAI 2xE14/40W/230V черен/златист
230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 36.78 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo |
| Производител | Globo |

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, дърво
В наличност
230V, дърво
В наличност
230V, повърхностни светлини, метал
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, бронз, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, 230V
В наличност
Повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Бронз, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Бронз, индустриални
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
