
ONLI - Спот GINGER 3xE14/6W/230V Ø 46 см
230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 54.13 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Series | ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo, ARGUSTO Globo, ISABELLE Globo, MAIDA Globo, TEXAS Globo |
| Производител | Globo |

230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, мед
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
LED лампи, индустриални
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини, атипичен
В наличност
Рустик, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Стъкло
В наличност
230V, повърхностни светлини, атипичен
В наличност
Модерни


LED лампи
В наличност
LED лампи, хром, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V, дърво
В наличност
Модерни
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
