
Eglo 98495 - LED Демируем висящ полилей SPADAFORA LED/14,5W/230V
LED лампи
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Димируем с помощта на стенен димер (не е включен в комплекта).
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| С димер | Да |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Видове окачване | На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв, На струна/връв |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей, Висящ полилей |
| Място | Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня, Всекидневна стая/Спалня/Кухня |
| Функция | LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W, 135 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm, 2000 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Series | SPADAFORA Eglo, SPADAFORA Eglo, SPADAFORA Eglo, SPADAFORA Eglo, SPADAFORA Eglo, SPADAFORA Eglo, SPADAFORA Eglo, SPADAFORA Eglo, SPADAFORA Eglo, SPADAFORA Eglo, SPADAFORA Eglo, SPADAFORA Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни, в кухнята, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, с димер
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, в кухнята
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност