
Смарт GU10 димируема LED крушка AR111 10W 800 lm 2200 - 6500K
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Крушка за декоративни цели.Не е димируема.Ъгъл на излъчване: 270°.Енергийна класа: A.
| Тип контакт | E27 |
|---|---|
| Тип крушка | LED |
| Стил | Декоративен |
| Гаранционен срок | 24 месеца |
| Форма | Глобус |
| Напрежение | 230 V |
| Еквивалент на класическата крушка | 8 W |
| Количество в опаковката | 1 |
| Цвят на светлината | Студено бяло |
| Цокъл | E27 |
| Входяща мощност | 1 W |
| Среден живот на ресурса | 17000 h |
| Температура на светлината | 5500-6500 K |
| Общ светлинен поток | 20 lm |
| Тип | LED крушка |
| Функция | LED технолигия |
| Series | E27 BULBS Wojnarowscy |
| Производител | Wojnarowscy |

GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
E27, LED, ECOlogic
В наличност
E27, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU5,3, MR16
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
LED, MR16
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Комплекти
В наличност


Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Мат, от орех
В наличност

Индустриални, метал
В наличностБезплатна доставка

Индустриални, за закачалки за дрехи, метал
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Студено бялa светлина
В наличност