
Globo 57910SB - Лампион ROBBY 3xGU10/5W/230V черен
Ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Резервен абажур за полилей.Може да се комбинира с различни абажури, създавайки осветително тяло с уникален стил.Без абажур.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Тип | Аксесоари за полилей, Аксесоари за полилей, Аксесоари за полилей, Аксесоари за полилей, Аксесоари за полилей, Аксесоари за полилей, Аксесоари за полилей, Аксесоари за полилей, Аксесоари за полилей, Аксесоари за полилей, Аксесоари за полилей, Аксесоари за полилей |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Series | FIX Rabalux, POWER CABLE, FIX Rabalux, POWER CABLE, FIX Rabalux, POWER CABLE, FIX Rabalux, POWER CABLE, FIX Rabalux, POWER CABLE, FIX Rabalux, POWER CABLE, FIX Rabalux, POWER CABLE, FIX Rabalux, POWER CABLE, FIX Rabalux, POWER CABLE, FIX Rabalux, POWER CABLE, FIX Rabalux, POWER CABLE, FIX Rabalux, POWER CABLE |
| Производител | Rabalux |

Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


