
Модерен стенен аплик стомана с сив памучен абажур - Stacca
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 30.99 и с гаранция от 3 години.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | В спалня и дневна |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата |
| Стил | Други |
| Напрежение | 230 V |
| Място | Спалня |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W |
| Гаранционен срок | 36 месеца |
| Цокъл | E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Аплик |
| Series | AMY Globo |
| Производител | Globo |

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Стъкло, метал, модерни
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи

Стъкло
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, в джапанди стил
В наличност
Ретро, стъкло, метал
В наличност
LED лампи


LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, в електрически контакт
В наличност

Стъкло
В наличност
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка



Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
⌀ 60 cм
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност