
Спот FLOWER 2xGU10/8W/230V бял
Повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Globo, който имаме на склад на цена 24.38 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая, Всекидневна стая |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Series | AKIN Globo, AKIN Globo, AKIN Globo, AKIN Globo, AKIN Globo, AKIN Globo, AKIN Globo, AKIN Globo, AKIN Globo, AKIN Globo, AKIN Globo, AKIN Globo |
| Производител | Globo |

Повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност

230V, повърхностни светлини, спалня и дневна
В наличност
Хром, 230V, метал
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, бронз, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
За вграждане
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
