Продуктът беше доставен много бързо и най-важното — комплектен. Доволна съм.
История на цените
- 3.04.2026 г. - 165,1 € / 322,91 лв.
- 5.03.2024 г. - 165,1 € / 322,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Потолният LED осветител ALMONTE съчетава елегантност и висококачествено изработка.Благодарение на степента на защита IP44 е подходящ за осветление в банята.LED крушките са включени в комплекта.Излъчва топла бяла светлина.
Спецификации
| Разположение на осветлението в банята | Таванно осветление |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Максимална входяща мощност на източника | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W, 90 W |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1280 lm, 1280 lm, 1280 lm, 1280 lm, 1280 lm, 1280 lm, 1280 lm, 1280 lm, 1280 lm, 1280 lm, 1280 lm, 1280 lm |
| Среден живот на ресурса | 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h, 15000 h |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Входяща мощност | 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W, 3 W |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Series | ALMONTE Eglo, ALMONTE Eglo, ALMONTE Eglo, ALMONTE Eglo, ALMONTE Eglo, ALMONTE Eglo, ALMONTE Eglo, ALMONTE Eglo, ALMONTE Eglo, ALMONTE Eglo, ALMONTE Eglo, ALMONTE Eglo |
| Производител | Eglo |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Подобни продукти

Osram - LED стенен осветител за баня ORBIS FLAME LED/5,5W/230V IP44 хром
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Endon 95045 - Полилей за повърхностен монтаж в баня NATORI 6xG9/3W/230V IP44 лъскав хром
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Eglo 901328 - LED таванно осветително тяло за баня FUEVA LED/7W/230V 15x15 cm IP44 черно
С IP44
В наличност
Argon 4717 - Аплик за баня PASADENA 1xE27/15W/230V IP44
Стенно осветление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED осветление за огледало в банята TUBEO LED/6W/230V 40 cm IP44 сребристо
С IP44
В наличност
Eglo 901763 - LED таванно осветително тяло за баня FUEVA LED/11,5W/230V диаметър 21,1 см IP44 хром
С IP44
В наличност
Eglo 901764 - LED таванно осветително тяло за баня FUEVA LED/14,2W/230V pr.27,8cm IP44 хром
С IP44
В наличност
Модерен прожектор за баня стомана IP44 - Japie
С IP44
В наличност
Quintiesse QN-ASHLANDBAY-F-PC-BATH – плафон за баня ASHLAND, 2xE27/60W/230V, IP44
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Модерна баня таванна лампа стомана 3-светлина IP44 - Bath
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Eglo 901849 - LED осветление за огледало за баня RAMOLA LED/7,5W/230V 45cm IP44 хром
С IP44
В наличност
Brilagi - LED осветление за огледало за баня TUBEO LED/8W/230V 60 cm IP44 сребристо
С IP44
В наличност
Briloner - 2213-018 - LED За баня Лампа за таван SPLASH LED/4,5W/230V IP44
С IP44
В наличност
Eglo 901855 - LED банно осветление за огледало RAMOLA LED/11W/230V 60cm IP44 златисто
С IP44
В наличност
Kanlux 34935 - LED Лампа за огледало в баня ASTIM LED/12W/230V IP44 хром
С IP44
В наличност
Eglo 901762 - LED плафон за баня FUEVA LED/7,5W/230V Ø16,6 cm IP44 хром
С IP44
В наличност
Модерен баня прожектор стомана 2-светлина IP44 - Japie
С IP44
В наличност
Rabalux 75018 - LED Аплик за баня BLAS LED/5W/230V 4000K
Стенно осветление
В наличност
Eglo 901853 - LED осветително тяло за огледало за баня RAMOLA LED/11W/230V 60cm IP44 черно
С IP44
В наличност
Eglo 33668-LED RGBW Димируемо осветително тяло за баня FUEVA-C 21W/230V 30x30cm
В наличност
Brilagi - димируемо LED осветително тяло за баня FRAME SMART LED/50W/230V 60x60 IP44 + дистанционно управление
С IP44
В наличност
Eglo 97081 - LED осветление за огледало за баня VADUMI LED/7,4W/230V IP44
С IP44
В наличност
Briloner 2212-048 - LED Спот за баня SURF 4xLED/4,5W/230V
Комплекти
В наличност
Argon 0844 - Повърхностен полилей за баня LATINA 2xE14/7W/230V IP44 месинг
С IP44
В наличност
Eglo 96542-LED Димируем аплик за баня ROMENDO 2xLED/7,2W/ IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Eglo 33768-LED RGBW Oсветление за баня TABIANO-C LED/21W/230V 90,5 см IP44 + д.у.
С IP44
В наличност
Briloner 2201-028 - LED Лампа за огледало SPLASH 2xG9/2,5W/230V
В наличност
Top Light GILA LED- LED Аплик за баня LED/5W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Quintiesse QN-ASHLANDBAY-F-NBR-BATH-таванно осветително тяло за баня ASHLAND 2xE27/60W/230V IP44
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Osram - LED стенно осветително тяло за баня ORBIS FLAME 3xLED/5,5W/230V IP44 хром
С IP44
В наличност
Eglo 96543 - LED Димируема лампа за баня ROMENDO 1 3xLED/7,2W/ IP44
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Philips - К-кт 3бр. LED димируеми лунички за баня LED/5,5W/230V 2700K IP65
Стенно осветление, с IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
К-кт 3x Декорация за стена 78x39 см цветя метал
Метал
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
