
Rabalux 5991 - Точково осветително тяло NORMAN 1xGU10/50W/230V
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен LED прожектор. Светлината може да се насочва според нуждите. Цвят на светлината: топло бяла. Енергийна ефективност: клас A. Сменяем LED източник е включен в комплекта.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Входяща мощност | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Максимална входяща мощност на източника | 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W, 6 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Място | Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня |
| Общ светлинен поток | 1080 lm, 1080 lm, 1080 lm, 1080 lm, 1080 lm, 1080 lm, 1080 lm, 1080 lm, 1080 lm, 1080 lm, 1080 lm, 1080 lm |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Еквивалент на класическата крушка | 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W, 75 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h, 25000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Series | ARMENTO Eglo, ARMENTO Eglo, ARMENTO Eglo, ARMENTO Eglo, ARMENTO Eglo, ARMENTO Eglo, ARMENTO Eglo, ARMENTO Eglo, ARMENTO Eglo, ARMENTO Eglo, ARMENTO Eglo, ARMENTO Eglo |
| Производител | Eglo |

230V
В наличност
Модерни, хром, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност

Стъкло
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Индустриални, дърво
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини, атипичен
В наличност
LED лампи, 230V, метал
В наличност

230V
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка


230V
В наличност
Хром, 230V
В наличност
Повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
12V
В наличност
Модерни, бронз, стъкло
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Индустриални, 230V, накланяне
В наличност
Модерни, 230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
