
Trio - LED Спот 4xLED/4,5W/230V
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерна таванна лампа. Материал: метал и стъкло. Крушките не са включени в комплекта. Енергийен клас: A++ до E.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на източника | 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W, 40 W |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| Series | GILLIAN Globo, ISABELLE Globo, GILLIAN Globo, ISABELLE Globo, GILLIAN Globo, ISABELLE Globo, GILLIAN Globo, ISABELLE Globo, GILLIAN Globo, ISABELLE Globo, GILLIAN Globo, ISABELLE Globo, GILLIAN Globo, ISABELLE Globo, GILLIAN Globo, ISABELLE Globo, GILLIAN Globo, ISABELLE Globo, GILLIAN Globo, ISABELLE Globo, GILLIAN Globo, ISABELLE Globo, GILLIAN Globo, ISABELLE Globo |
| Производител | Globo |

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

230V
В наличност
LED лампи, 230V, топло бяла светлина
В наличностМодерни, топло бяла светлина
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Хром, 12V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, 230V, метал
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност

LED лампи, хром, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност

Хром

Ретро, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Метал
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
LED лампи


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
