
Rabalux 6806 - Таванно осветително тяло LARISHA 6xG9/40W/230V
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Луксозен таванен осветител. Крушките са включени в комплекта.
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Комплекти |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Място | Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня, Спалня |
| Максимална входяща мощност на източника | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
| Цокъл | G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9, G9 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен), ДА (халогенен) |
| Тип | Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж, Лампа за повърхностен монтаж |
| Входяща мощност | 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W, 33 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Максимална входяща мощност на лампата | 396 W, 396 W, 396 W, 396 W, 396 W, 396 W, 396 W, 396 W, 396 W, 396 W, 396 W, 396 W |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Брой крушки | 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12, 12 |
| Series | EMIR Luxera, EMIR Luxera, EMIR Luxera, EMIR Luxera, EMIR Luxera, EMIR Luxera, EMIR Luxera, EMIR Luxera, EMIR Luxera, EMIR Luxera, EMIR Luxera, EMIR Luxera |
| Производител | Luxera |

Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
Модерни, 230V, квадратен
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


