
Ideal Lux - LED Кристален аплик ROMA 2xG9/3W/230V лъскав хром
Метал, кристал, LED лампи
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Осветителното тяло е предназначено за монтаж в гиспокартон или на окачващи кабели (не са включени).С едностранно захранване.Лампата използва LED флуоресцентни тръби (не са включени в опаковката).
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Място | Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис, Офис |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Тип | Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж, Флуоресцентна лампа за повърхностен монтаж |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13, G13 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Брой крушки | 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4, 4 |
| Тип крушка | T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8, T8 |
| Series | ORI Greenlux, LLX ELKOV, ORI Greenlux, LLX ELKOV, ORI Greenlux, LLX ELKOV, ORI Greenlux, LLX ELKOV, ORI Greenlux, LLX ELKOV, ORI Greenlux, LLX ELKOV, ORI Greenlux, LLX ELKOV, ORI Greenlux, LLX ELKOV, ORI Greenlux, LLX ELKOV, ORI Greenlux, LLX ELKOV, ORI Greenlux, LLX ELKOV, ORI Greenlux, LLX ELKOV |
| Производител | Greenlux |

Метал, кристал, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка

Ключ за осветление, спалня и дневна
В наличност
Пластмаса, модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стъкло, метал
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Кристал, ключ за осветление, 230V
В наличност

LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Метал, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, кристал, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност
