Mexen Ares електрически радиатор 700 x 400 мм, 300 W, черен - W102-0700-400-2300-70
237,22 лв.
Виж история на цените
Към магазина mexen_bg
Описание на продукта
Технически данни: Височина: 700 mm Широчина: 400 mm Дълбочина: 44 mm Цвят: Черен Материал: Стомана Капацитет: 2,6 л Мощност на нагряване: 300 W Брой нагревателни прътове: 13 Обща дължина на нагревателния елемент: 426 mm Дължина на нагревателния елемент: 310 mm Дължина на захранващия кабел: 1,5 m Работно напрежение: 230V/50 Hz Степен на защита: IP44 Докосване за управление чрез LED дисплей Допълнителна защита от работа на "сухо" Вграден термостат поддържа желаната температура на радиатора Висококачествено, здраво лаково покритие, устойчиво на корозия За правилното функциониране радиаторът изисква запълване с вода или смес от вода, например с гликол В комплекта: окачвания, монтажен комплект и запушващи тапи Функции на радиатора: - Sensitive позволява настройка на температурата в диапазона 40°C-65°C - Comfort има опция за сушене, която позволява настройка на температурата на нагряване в избрана скала на времето - Родителски контрол позволява блокиране на контролера на нагревателя