
Globo 60208W - Аплик ODIN 1xE27/60W/230V
Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Alfa, който имаме на склад на цена 46.28 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ |
| Брой крушки | 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W |
| Стил | Други |
| Място | Кухня/Спалня/Всекидневна стая |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж |
| Series | TORIZO Alfa, TANGO Alfa |
| Производител | Alfa |

Рустик, ключ за осветление, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
Стъкло

Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло, рустик
В наличност
Метал
В наличност

Модерни

LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Стъкло

Дърво
В наличност
Индустриални
В наличност

Стъкло

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни

Ключ за осветление, дърво, 230V
В наличност

Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Ретро
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
С пейка, модерни, шкафове
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност



Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка