
Brilagi-LED димируемо осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/80W/230V 60 см дървесен декор + дистанционно управление
История на цените
- 3.04.2026 г. - 127,69 € / 249,74 лв.
- 19.03.2026 г. - 127,69 € / 249,74 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED таванно осветително тяло, което удобно се управлява с дистанционно управление. Възможно е плавно димиране, смяна на цвета на светлината или избор между предварително зададени режими. Функция за запаметяване - след включване последните избрани настройки остават запазени, докато не ги промените. Функцията за запаметяване работи само при изключване с дистанционното, а не с обикновения ключ. При изключване с обикновен ключ се променя цветната температура. Нощен режим - свети с приглушена светлина. Цветна температура: 3000-6000K. Дистанционното управление е включено в комплекта.
Спецификации
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
|---|---|
| Входяща мощност | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Температура на светлината | 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K, 3000-6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Общ светлинен поток | 6000 lm, 6000 lm, 6000 lm, 6000 lm, 6000 lm, 6000 lm, 6000 lm, 6000 lm, 6000 lm, 6000 lm, 6000 lm, 6000 lm |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление, Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 415 W, 415 W, 415 W, 415 W, 415 W, 415 W, 415 W, 415 W, 415 W, 415 W, 415 W, 415 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W, 80 W |
| Series | POOL Brilagi, POOL Brilagi, POOL Brilagi, POOL Brilagi, POOL Brilagi, POOL Brilagi, POOL Brilagi, POOL Brilagi, POOL Brilagi, POOL Brilagi, POOL Brilagi, POOL Brilagi |
| Производител | Brilagi |
Подобни продукти


Brilagi - димируемо осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/80W/230V 60 см златисто + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/80W/230V 60 см бяло + дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Eglo - LED Панел за повърхностен монтаж SALOBRENA-RW WOOD LED/34W/230V 2700/4000K кафяв
Дърво
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED Плафониера SLIMFRAME WOOD LED/36W/230V 49,5x49,5 см кафяв
В наличност
Brilagi - димируемо LED осветително тяло SLIMFRAME WOOD LED/36W/230V 49,5x49,5 cm + ДУ
В наличност
Brilagi - димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm бежово + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 см розово
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED димируемо осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm златно + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - димируемо LED осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 см, бяло + дистанционно управление
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K 40 см зелено
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED Плафониера SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 см черен
В наличност
Eglo 901507-LED RGBW панел за повърхностен монтаж с възможност за димиране MORADILLO-Z LED/33W/230V 60x60cm черен
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 60 cm бордо
Топло бяла светлина
В наличност
LED таванно осветително тяло LED/42W/230V 3000K матов хром
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4500/6000K 40x40 cm бежово
Топло бяла светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/100W/230V 3000/4000/6000K 80 см зелено
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличностБезплатна доставка
Brilagi -LED Плафониера SLIMFRAME WOOD LED/36W/230V 49,5x49,5 см тъмнокафяв
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло POOL LED/60W/230V 3000-6000K Ø 60 cm бяло + ДУ
В наличност
Brilagi-LED димируемо осветително тяло GLASS POOL DOUBLE LED/48W/230V 40 см дървесен декор + дистанционно управление
В наличност
Eglo 901514 -LED RGBW повърхностно монтиран таванен панел MORADILLO-Z LED/33W/230V 60x60 см бял
В наличностБезплатна доставка
Rabalux 71382 - димируемо таванно осветително тяло ELLINOR LED/40W/230V 3000-6500K + дистанционно
В наличност
Brilagi - LED плафон POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 см бордо
Топло бяла светлина
В наличност
Eglo 900094 - LED RGBW Димируема лампа ROVITO-Z LED/16,5W/230V черна
В наличност
Brilagi - LED плафон POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K 30 cm розов
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K 30 см зелено
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED таванна плафониера POOL LED/48W/230V 3000/4500/6000K 50x50 см бежова
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - Димируемо LED осветително тяло SLIMFRAME WOOD LED/36W/230V 49,5x49,5 cm + дистанционно управление
В наличност
Brilagi-LED Таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K 40 см бордо
Топло бяла светлина
В наличност
Eglo 901903 - LED RGBW димируемо таванно осветително тяло GALLIZZI-Z LED/15W/230V диаметър 39 см черно
В наличностБезплатна доставка
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/36W/230V 3000/4500/6000K 40x40 см златисто
Топло бяла светлина, бяла дневна светлина
В наличност
Brilagi - LED таванно осветително тяло POOL LED/48W/230V 3000/4000/6000K 40 см кафяво
Топло бяла светлина, студено бялa светлина
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
