






Размери 60×100 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Сини килими за баня в комплект 2 бр. 60x100 cm – Foutastic
| Ширина: | 60 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 100 cм |
| Асортимент от килими за баня | Килими за баня |
|---|---|
| Комплекти килимчета за баня | Комплекти |
| Цвят | Син |
| Структура на материала | Гъвкава/мека |
| Държава на произход | TR |
| Брой части | 2 бр. |
| Материал | Текстил |
| Плътност | 650 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 0.585 kg |
| Дължина | 100 cm |
| Вид покритие | Дигитален печат |
| Модел | С печат |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | Против подхлъзване/подходящ за пране |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/не използвайте химическа белина/пране на 30 градуса/може да се пере в пералня |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Material | Текстил |
| Производител | Foutastic |

Комплекти
В наличност
50×80 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти

⌀ 100 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
60×100 cм
В наличност

Комплекти
В наличност
40×60 cм, плат бамбук
В наличност
40×60 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
Килими за баня, парче-дрехи
В наличност
45×45 cм, парче-дрехи
В наличност
45×75 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
50×80 cм, комплекти, квадратен
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Килими за баня
За изпращане след 2 дни
Килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Килими за баня
За изпращане след 2 дни
60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, килими за баня, комплекти

60×100 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
50×100 cм, плат бамбук
В наличност
55×85 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
50×80 cм, комплекти
В наличност
50×90 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
45×75 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
50×80 cм, килими за баня, парче-дрехи
В наличност
240×260 cм
В наличност
Дърво, метален лист

Маса
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Метал
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
150×200 cм
В наличност
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

130×160 cм


150×200 cм, вълна
В наличност

90×200 cм, с ластик, от памук
В наличност
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност